Veľkoobchod

Gastronomia_Bozin_Roastery_1

Gastronómia

Podnikáte v pohostinských službách? Poďte sa pozrieť čo sme pripravili pre Vašu kaviareň, či reštauráciu. Od spolupráce nás delí už  len pár krokov. Kliknite na „chcem vedieť viac“ a pozrite si našu širokú ponuku produktov a služieb ktoré sme pre Vás pripravili.

Kancelárie

Tiež Vás už nebaví instantná káva v práci? Radi by ste si aj vo Vašej kancelárii vychutnali šálku, dobrej a kvalitnej kávy? Vstúpte a poďte sa pozrieť na jednotlivé programy, ktoré sme pripravili pre firmy a kancelárie.

Bozin_Roastery_office
Bozin_Roastery_vlasnté_značky

Distribútori a vlastné značky

Chceli by ste začať obchodovať s kávou? Alebo máte kaviareň a chceli by ste aby káva, ktorú používate, niesla meno Vašej kaviarne? Radi Vám pomôžeme vytvoriť si vlastnú značku (vlastný brand), prípadne vytvoríme zmes kávy presne podľa vašej chuti (vlastný blend).  Dajte nám vedieť a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Predajne

Máte kamennú predajňu s kvalitnými potravinami, obchod s delikatesami, či dokonca predajňu zameranú na kávu? Chcete spolupracovať so Slovenskými výrobcami a tým podporiť lokálny trh? Máte záujem rozšíriť ponuku káv, ktoré ponúkate?

Dajte nám o sebe vedieť a my Vás budeme kontaktovať s ponukou kvalitných káv od Slovenského výrobcu.

x

Darčekové balenia

Hľadáte zaujímavý a netradičný dar pre svojich zamestnancov či obchodných partnerov? Dajte nám vedieť a my Vám veľmi radi pripravíme darčekové balíčky aj s Vašim logom, prípadne odkazom alebo venovaním, ktoré chcete nechať pre Vašich obchodných partnerov.